CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Natychmiast po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail potwierdzający złożenie zamówienia i będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Nie realizujemy zamówień na podstawie potwierdzenia przelewu. Rozpoczynamy realizację Twojego zamówienia, kiedy zostanie zaksięgowana wpłata na koncie sklepu. (przy płatności zwykłym przelewem)

Przy wyborze płatności zwykłym przelewem, na wpłatę czekamy 48h, po tym czasie zamówienie zostaje anulowane.

Formy płatności

  • Płatność elektroniczna (Przelewy24) – najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji płatności. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.
  • Płatność kartą – wybierając płatność PRZELEWY24, zostaniesz przekierowany do płatności online, gdzie możesz wybrać opcję płatności kartą.
  • Płatność przelewem – czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych. Przy wyborze płatności zwykłym przelewem, na wpłatę czekamy 48h, po tym czasie zamówienie zostaje anulowane. (w przypadku zamówień przed weekendem – ten czas zostaje wydłużony do pierwszego księgowania w kolejnym dniu roboczym)

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podana informacja o dostępności danego produktu w naszym magazynie. Wszystkie produkty oznaczone informacją „dostępny” posiadamy fizycznie w magazynie i wysyłamy do Państwa tuż po zaksięgowaniu wpłaty za zakup. W naszym sklepie sprzedajemy tylko produkty, które posiadamy fizycznie. Nie sprzedajemy produktów, których nie mamy na magazynie.

Forma dostawy

  • Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.
  • Paczkomaty  ten rodzaj przesyłki dostarczany jest  w ciągu deklarowanych 2-4 dni roboczych.