Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Flipsee Tablica z Okienkami Alfabet/ Mobi

149.00
Flipsee Tablica z Okienkami Alfabet Okienka do otwierania bez wyrywania.  Które dziecko nie kocha otwierania i  odrywania co kryje się w

Gumlii Gryzak z Grzechotką/ Mobi

99.00
Gumlii Gryzak z Grzechotką Lekki, elastyczny, miękki gryzak z grzechotką Gumlii wykonany z najwyższej jakości silikonu to idealny gryzak dla Twojego malucha.

Wigloo. Zabawka sensoryczna/ Mobi

92.00
Wigloo Piramidka. Zabawka sensoryczna. Wigloo Piramidka to wielowymiarowa zabawka zaprojektowana we współpracy z lekarzami i terapeutami, która będzie rosnąć wraz z rozwojem

Woblii Kula. Zabawka sensoryczna./ Mobi

95.00
Woblii Sensoryczna Kula. Sensoryczna Kula to wielowymiarowa piłka, która będzie rosnąć wraz z rozwojem Twojego dziecka. Kula ma ruchome silikonowe

Zoomi Sześciokątny Labirynt/ Mobi

95.00
Zoomi Sześciokątny Labirynt Łatwy do podniesienia, trudny do odłożenia! Zabawka zręcznościowa. Umieść kuleczkę na Starcie Zoomi, a następnie, kręć i obracaj

Marka Mobi, prezentowana na babybambi.pl, zdobywa zaufanie rodziców swoją jakością i funkcjonalnością. Tworzymy zabawki dla najmłodszych, które bawią i jednocześnie wspierają dzieci podczas kluczowych etapów ich rozwoju.

Kiedy Twoje dziecko przechodzi przez bolesne ząbkowanie, nasze zabawki przychodzą z pomocą. Projektujemy je tak, aby skutecznie łagodziły dolegliwości związane z ząbkowaniem. Stawiamy na bezpieczne materiały, które idealnie pasują do małych rączek i oferują ulgę dzięki specjalnym teksturą masującym dziąsła.

Ale zabawki Mobi to więcej niż wsparcie podczas ząbkowania. Stanowią one także doskonałe narzędzie do rozwijania manualności. Dzięki różnorodnym kształtom, teksturze i funkcjom naszych zabawek, Twoje dziecko uczy się chwytania, przekładania przedmiotów z ręki do ręki oraz odkrywania świata wokół.

Wybierając nasze produkty na babybambi.pl, inwestujesz w zabawki, które myślą o rozwoju Twojego dziecka. Twoj maluch dzięki nim ma okazję rozwijać się, ucząc i bawiąc jednocześnie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Mobi na babybambi.pl. Pozwól, by Twoje dziecko cieszyło się zabawkami, które równie mocno bawią, co uczą!

Mobi w babybambi.pl to nie tylko zabawki – to przemyślane rozwiązania dla najmłodszych. Kiedy Twoje dziecko doświadcza bolesnego ząbkowania, produkty Mobi stają się niezastąpioną pomocą, oferując ulgę i komfort. Jednak nie tylko! Zabawki tej marki perfekcyjnie wspierają rozwój manualny maluchów, zachęcając do chwytania, ściskania i manipulowania różnorodnymi formami. Zabawki Mobi, dostępne na babybambi.pl, łączą funkcjonalność z zabawą, pomagając Twojemu dziecku w ważnych etapach rozwoju.